postbel7

Трендові кольори 2020

21.04.2021 Від LUXTEX Вимкн.

Трендові кольори 2020

Трендові тканини для постільної білизни LUXTEX

Яка тканина та кольорові гамми будуть модні у 2020 році на ринку України?

Наприклад, купуючи тканину Бязь голд люкс ви отримуєте не дорогий та із сучасними забарвленнями текстиль. Враховуючи склад тканини потрібно дотримуватись загальних правил прання та сушіння, щоб зберегти вигляд та зносостійкість постільної білизни. Комплекти постільної білизни із бязі найпопулярніші в Україні, тому фабрики постійно оновлюють кольорові забарвлення та створюють оригінальні малюнки.

Якщо говорити про однотонні тканини то їх не багато, частіше зустрічаються орнаменти, геометричні фігури, квіткові поля, тваринний і рослинний світ, міські пейзажі, зображення пам’ятників архітектури. Текстиль із Бязі завжди буде мати як найпростіші рішення в малюнках так і складні, тому купуючи тканину ви завжди будите в тренді.

Отож, вибирати якісь конкретні малюнки чи кольори немає змісту, адже клієнти завжди є на продукцію різного типажу та потреб. Потрібно звернути увагу на такі однотонні та фонові кольори, які будуть у 2020 році:

блакитний;

світло-коричнивий;

синій;

фіолетовий;

бузковий.

Купити тканину Бязь на постільну білизну виробництва Пакистан можна в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами та із доставкою по всій Україні. Гуртові клієнти отримують знижки на закупки текстилю та додаткову інформацію про наші послуги.
Багато із наших партнерів вже відкрили роздрібні магазини у містах. Купуючи гуртом Бязь голд Люкс від 10 рулонів ви можете розраховувати на знижки та доставку товару зручним для вас методом. Ми працюємо кожного дня з 9:00-21:00 таким чином замовлення та інформацію можна отримати швидко та якісно!