LUXTEX – Ваш надійний партнер

25 років на ринку Українського текстилю, понад 15 років власного виробництва та співпраці із фабриками Пакистану та Туреччини, дають переваги створювати якісну продукцію для наших клієнтів.

Для дбайливих господинь, професійних швачок постільної білизни, підприємців компанія LUXTEX пропонує широкий асортимент тканин для виробів домашнього текстилю за доступними цінами. Комфортабельний відпочинок на м’якому і красивому ліжку вам гарантований, якщо ваш постачальник тканин – інтернет-магазин LUXTEX в Чернівцях.

Послуги компанії :

Ви завжди зможете побачити широкий асортимент текстилю в нашому інтернет магазині, завітавши у такі категорії як «Бязь Голд Люкс» та «Ранфорс». Постійні оновлення лінійки тканин бязь голд, бязь голд люкс, ранфорсу, сатину та багатьох інших, допоможуть вам залишатись у трендах в сучасному ринку текстилю.

Переваги:

Багаторічна праця із фабриками у Пакистані та Туреччині – це доступні ціни, як для оптових клієнтів, так і на всю готову продукцію у наших фірмових магазинах по Україні. Власне виробництво, де завжди дотримуються високих стандартів пошиву постільної білизни. В категорії «Текстиль для готелів» ви зможете замовити постільну білизну для вашого готелю під власною торговою маркою, бази відпочинку, санаторію, лікарні чи дитячого садочка.

Ми гарантуємо:

усім нашим клієнтам та партнерам успіх у співпраці з нашою компанією , оскільки за всі роки на ринку текстилю України ми виконували замовлення різного рівня складності та у визначенні терміни. Ми велика та процвітаюча команда, яка постійно працює над покращенням роботи із кожним нашим постійним та новим клієнтом.

Контакти:

Ви завжди отримаєте якісну консультацію наших спеціалістів, що до Вашого замовлення, зв’язавшись з нами за телефоном +38066-422-77-56 або за електронною поштою lluxtex@gmail.com